Hakkımızda

Kuyumcu Vitrini, ürünlerini dijital platformlarda potansiyel müşterileri ile buluşturmak isteyen kuyumculara internet üzerinde kişisel bir vitrin sunan altın ve mücevher platformudur.

Misyonumuz

İnternet çağını yaşadığımız 21. yüzyılda kuyumcuvitrini.com 6.000 yıllık kuyumculuk mesleğine yeni bir bakış açısı getirmek. Sunduğumuz hizmetlerle tüm kuyumculara internette büyük markalara karşı rekabet imkanı sağlamak.

Nasıl Çalışır?

Kolayca üye olduktan sonra mağazanızdaki ürünleri gram, ayar, ölçü ve fiyat bilgileriyle internetteki vitrininize yükleyebilirsiniz.  Böylelikle müşterileriniz mağazanıza gelmeden bile ürünlerinizi inceleyebilir, iletişim bilgilerinizden size ulaşabilir.

Bizimle Çalışın!

Hemen bölgenizdeki müşteri danışmanlarımız ile iletişime geçin, işinizi dijitale taşıyalım. İlk çalışacağımız 50 kuyumcuya ücretsiz profesyonel fotoğraf çekimi, Photoshop re-Touching hizmeti, ücretsiz mağaza açma ve sınırsız ürün yükleme imkanı sunuyoruz!

Ne sunuyoruz?

Sunduğumuz ekipmanlarla ürünlerinizin profesyonel fotoğraf çekimini gerçekleştirirken Photoshop re-Touching hizmetimizle son dokunuşları gerçekleştiriyoruz.

Sitemize üye olup ürün yüklediğinizde, ürünleriniz google aramalarında görünür. Böylece altın, pırlanta almak için internette arama yapan müşteriler size ulaşır.

Geliştirdiğimiz algoritmamız ile yüklediğiniz ürünlerin fiyatları güncel altın fiyatlarıyla hesaplanarak gösterilir. Fiyat bilgisi girmek istemezseniz, fiyat bölümünde “Fiyat sorunuz” bilgisi yer alır.

Gelişmiş algoritmamız ile kullanıcılar ürünleri lokasyon bazlı olarak filtreleyebilirler. Böylelikle bulunduğunuz lokasyondaki müşteriler kolaylıkla (sadece) sizin ürünlerinizi görüntüleyebilir.

Ürün yükleme ve mağaza yönetimi gibi konularda aklınıza gelebilecek bir çok sorunun cevabı yardım merkezinde.